Usługi refundowane

Podstawowa Opieka Zdrowotna ( POZ)

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty leczenia bezpłatnego w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.

Zapewniamy bezpłatne porady lekarskie w tym wizyty domowe. Porady lekarskie udzielane są przez lekarzy internistów oraz pediatrów. Zapewniamy opiekę pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej (patronaże, zabiegi pielęgniarskie, zastrzyki w domu pacjenta), oraz opiekę położnej środowiskowo rodzinnej (opieka na ciężarną w okresie ciąży i połogu oraz opieka nad noworodkiem, opieka nad kobietą w okresie dojrzewania). Na terenie przychodni zapewniamy bezpośredni dostęp do badań ultrasonograficznych (w razie potrzeby diagnostyka ultrasonograficzna jamy brzusznej wykonywana jest w trakcie wizyty- nie ma potrzeby umawiania się na dodatkowe terminy). W wyposażeniu przychodni posiadamy ponadto nowoczesne bezprzewodowe EKG, spirometrię  do badania układu oddechowego.

Na terenie przychodni codziennie od poniedziałku do piątku funkcjonuje punkt poboru krwi i innych materiałów do badań. Wykonujemy wszystkie rodzaje badań analitycznych obowiązujące w ramach podstawowej opieki zdrowotnej.

Poza usługami bezpłatnymi realizowanymi w ramach kontraktu z NFZ, można skorzystać na terenie naszego centrum z wielu innych usług i badań dodatkowych odpłatnych. Szczegóły w innych zakładkach.

Poradnia podstawowej opieki zdrowotnej jest czynna w dni robocze od 800 do 1800. Po godzinie 1800 oraz święta i dni wolne od pracy.
Świadczenia Nocnej i Świątecznej Śpieki Zdrowotnej sprawuje Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko
tel. 14 66 21 000

W przypadku nocnej i swiątecznej opieki zdrowotnej nie obowiązuje rejonizacja. W związku z tym w razie nagłego zachorowania pacjent może udać sie do następujaćych placówek medycznych

Wojnickekie Centrum Medyczne Sp. o.o.
ul. Rolnicza 3
32-830 Wojnicz
tel. 14 679 03 08

SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. E. SZCZEKLIKA
ul. Szpitalna 13
33-100 Tarnów
14 63 10 100